Nesubrendėlių kompanijoje – besitęsiantis „Atea“ ir „Dėjom“ dominavimas

Nesubrendėlių kompanijoje – besitęsiantis „Atea“ ir „Dėjom“ dominavimas 48

Smukliečiai, žinome, kad jau laukėte tradicinės rungtynių apžvalgos. Taigi jūsų norai – mums įsakymai. Pradėsime nuo Nesubrendėlių (35+) kompanijos, o netrukus keliausime ir prie Smuklės turnyro.

Per pastarąją savaitėlę įvykti spėjo šeši mačai.

Du sužaisti spėjo „Atea“ (11/0), toliau žengianti neįtikėtinai ir neklumpanti. Sveikiname jus, bet kartu įspėjame – visiems varžovams dabar esate geidžiamas grobis, kurį žūtbūt bus siekiama „suvalgyti“.

„Atea“ pirmiausiai svečiuose 110:81 (32:21, 16:16, 34:18, 28:26) sutriuškino „Trakų Galvę“ (4/6), o vėliau išvykoje palaužė „Erelius 78“ (6/3) 87:83 (20:21, 30:6, 19:27, 18:29).

Pirmajame susitikime „Atea“ didelio vargo neturėjo: pirmoje rungtynių dalyje palaikė apie dešimties taškų pranašumą, o po pertraukos padidino pavarą ir nuskuodė į pergalę.

Nugalėtojų gretose, kuriose buvo šeši žmonės, ryškūs buvo keturi žaidėjai. Darijus Taraila surinko efektingą trigubą dublį (28 tšk., 13 atk. kam., 12 rez. perd.), 27 taškus surinko Domantas Bimba, 30 – Mantas Radvilas, dvigubas dublis (22 tšk., 20 atk. kam.) – Vytauto Miliaus sąskaitoje.

Pralaimėjusiems 21 tašką pridėjo Donatas Lesnik, 16 – Kšištofas Lavrinovičius, 15 – Gintaras Gerdvilis.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

Gali atrodyti, kad bent „Ereliai 78“ metė rimtą iššūkį šiems turnyrinės lentelės lyderiams, bet toks įspūdis būtų ne visai teisingas.

„Atea“ antrajame kėlinyje pasirodė taip įspūdingai, kad susikrovė 22 taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat ketvirto kėlinio. „Ereliai 78“ tik pačioje mačo pabaigoje rezultatą sušvelnino.

„Atea“ 23 taškus surinko Dainius Novickas, 20 – Vitoldas Vidžiūnas, 15 – Domantas Bimba, 14 – Mantas Radvilas, 11 – Vytautas Milius.

„Ereliams 78“ 30 taškų surinko, 8 kamuolius atkovojo ir tiek pat jų perėmė Linas Paškevičius, 14 taškų pelnė Giedrius Pikturna, 12 – Matas Niparavičius, 10 – Mindaugas Latauskas.

Skirtingos baigtys

Du susitikimai laukė ir „Šakausko ir Co“ (6/3) kompanijos, kuri vienus varžovus nugalėjo, o kitų iššūkis pasirodė per sunkus.

Pirma svečiuose 63:58 (16:14, 15:7, 13:18, 19:19) buvo įveikta „Artbox“ (5/5).

Čia vyko apylygių oponentų akistata, bet rungtynėms įpusėjus „Šakauskas ir Co“ ėmė atrodyti užtikrinčiau, kas ir atnešė pergalę.

Mače netrūko ir emocijų. O kaip kitaip tokiose rungtynėse? Giedrius Kulbis užsidirbo dvi technines pražangas, Antanas Kraujelis buvo nubaustas viena.

„Šakauskui ir Co“ 24 taškus surinko Aurimas Špiliauskas, 19 pridėjo Vytautas Ostrauskas (6/14 trit.), 8 – Aivaras Pliauckys (12 atk. kam.).

„Artbox“ 18 taškų pelnė jau minėtas G.Kulbis, pasižymėjęs ir kitose statistikos kategorijose (9 atk. kam., 8 rez. perd.), 10 taškų pridėjo Vilmantas Bončkus (9 atk. kam.).

Aldas Kolevinskas pridėjo 9 taškus ir atkovojo 18 kamuolių.

Tuo tarpu Andriaus Giedraičio vedamas „CAPITAL vertinimas-Ego Forte“ (7/3) 74:67 (18:13, 20:23, 25:15, 11:16) įrodė savo pranašumą namie.

Šeimininkai pirmus du kėlinius išliko santūrūs ir nepergąsdino varžovų. Bet trečiame kėlinyje „CAPITAL vertinimas-Ego Forte“ užsimanė sutvarkyti reikalus ir galiausiai tai ir padarė.

RUNGTYNIŲ MOMENTAI

Nugalėtojams A.Giedraitis pelnė 29 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 14 taškų pridėjo Vitalijus Podgaiskis, 13 – Žydrūnas Prakapavičius.

„Šakauskui ir Co“ 22 taškus pridėjo Aurimas Špiliauskas, 14 – Vytautas Ostrauskas, 10 – Povilas Kaminskas (10 atk. kam.), 6 – Alius Antulis (15 atk. kam.).

Dar dvi lyderių pergalės

Na, ir dar du susitikimai. Viename jų „Dėjom“ (10/0) taip pat iškovojo eilinę pergalę ir svečiuose 83:58 (24:8, 16:16, 25:13, 18:20) sutriuškino „Karką“ (3/7).

„Dėjom“ pergalę pasiekė užtikrintais žingsniais ir jau nuo pat trečio kėlinio ėmė triuškinti varžovus.

Dėjikams po 18 taškų pelnė Darius Dudėnas (12 atk. kam., 8 išpr. praž.) ir Modestas Ulevičius (9 išpr. praž.), 13 – Saulius Putrimas.

„Karkai“ po 13 taškų surinko Vidmantas Paulauskas ir Julius Petrašiūnas, 10 – Ramūnas Kančiauskas.

Kitame po „Dėjom“ kojomis krito ir „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“ (1/10) – 91:65 (25:15, 12:20, 22:13, 32:17).

Čia taip pat daug diskusijų nebuvo, nes scenarijus buvo panašus. „Dėjom“ aukštesnę pavarą įjungė po ilgosios pertraukos ir pergalę pasiekė triuškinančiu skirtumu.

„Dėjom“ 27 taškus pelnė Gaudentas Puškorius (11 atk. kam.), po 18 – Nerijus Bielčius ir Stasys Buivydas, 10 – Tomas Uziela.

„Žaviesiems Jauniesiems Orgazmatronams“ dvigubą dublį pridėjo Vitalijus Kostiukevičius (20 tšk., 21 atk. kam.), 14 taškų pelnė Lauris Budreckis ir Arvydas Kuisys.