Nesubrendėlių gretose Fortūna kol kas neaplankė trijų ekipų

Nesubrendėlių gretose Fortūna kol kas neaplankė trijų ekipų 151

Nesubrendėliai tęsia kovas ir kol vieni startavo kolekcionuodami pergales, kol kas kai kurie vis dar laukia pirmojo laimėjimo.

Tokių komandų yra trys – „Sporto namai“ (0/1), „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“ (0/4) ir „Nemenčinės veteranai“ (0/5).

Šansas neišnaudotas

„Sporto namai“ turėjo neblogą progą laimėti ir tik minimaliai 71:72 nusileido „MRU-Patriotams“. Dar likus 4.15 min. komandas skyrė 14 taškų (66:52), bet Rolandas Skaisgirys ir Žydrūnas Stankus pataikė po tritaškį, Eligijus Redeckas pridėjo du taškus, o prie geros atkarpos prisidėjo ir Rolandas Matulis – 67:68. Taip per vos 3 minutes skirtumas buvo likviduotas – štai kur patirtis!

Vis tik lemiamu metu komandos keitėsi baudomis ir Ž.Stankus rezultatą, likus 20 sek., galėjo lyginti ir taip „Sporto namams“ galimai išplėsti pratęsimą. Tačiau trečioji jo bauda tikslo nepasiekė – 71:72.

Jei „MRU-Patriotus“ į pergalę vedė 23 taškus pelnęs ir 13 kamuolių atkovojęs Marius Teninkaitis, 16 taškų ir 10 kamuolių surinkęs Otas Majeras, 17 taškų pridėjęs Andrius Filipovas, tai varžovams 21 tašką pelnė Ž.Stankus (11 atk. kam.).

Po 12 pridėjo E.Redeckas ir R.Matulis, o R.Skaisgirys siautė su tolimais metimais, tiesa, netiksliai – pelnė 10 taškų ir pataikė 2 tritaškius iš 14.

Su tritaškiais strigo abi ekipos: „Sporto namai“ pataikė 8 iš 37, „MRU-Patriotai“ – 4 iš 23.

„Sporto namai“ sužaidę yra tik vieną mačą, tad viskas – prieš akis, tuo tarpu kitos ekipos jau spėjo kolekcionuoti po daugiau nesėkmių.

Be prieš tai patirtų dviejų sutriuškinimų, kuriuos išrašė „Festima“ ir „Atea“, „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“ neatsilaikė ir prieš „Legendas“ bei „Taptoonus“. Pirmiesiems buvo pralaimėta 60:80, antriesiems – 55:79.

Susižaidimo žavinguoliai dar tikrai ieško: sunku laimėti, kai tikslą pasiekia tik 24 metimai iš 67. Miklinkite rankeles, vyrai! Šiuo metu „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“ visoje lygoje yra paskutiniai pagal dvitaškius (36 proc.) ir treti pagal klaidas (16,3). 

Prieš „Legendas“ vienintelis dviženklį rezultatyvumą surinko Remigijus Zaleskas (11 tšk.), netoli dvigubo dublio buvo Justinas Kulbis (9 tšk., 11 atk. kam.). „Legendoms“ 18 taškų surinko Paulius Vroblevičius, 16 – Žydrūnas Šarna (8 atk. kam.), 14 – Mindaugas Vilutis (13 atk. kam.).

Prieš „Taptoonus“ taip pat daug šansų nebuvo ir ryškiausias buvo 16 taškų pridjęs Vaidas Medeišis, 9 taškus ir 12 atkovotų kamuolių surinko J.Kulbis. Prie pergalės po 18 taškų pridėjo Vytautas Ostrauskas ir Mantas Verbus.

Užkurkite puolimą

„Nemenčinės veteranai“ kol kas taip pat stringa – jau yra patyrę 5 pralaimėjumus. Na ką, pastaruoju metu buvo patirti dar du – 55:66 nusileista „Karkai“, 39:75 – „MRU-Patriotams“.

Šiuo metu Nemenčinės atstovai tarp nesubrendėlių rodo neproduktyviausią puolimą – 54 taškai. Palyginimui, lyderė „Atea“ meta po 93,7 taško – kone dvigubai daugiau. Gal reikėtų keleto bičiulių pamokų ir krepšys atsiriš? Juokaujame! Tikime, kad ir taip sezono metu taiklumą išmiklinsite.

„MRU-Patriotams“ dėl pergalės stengtis per daug nereikėjo – ji pasiekta tvirčiau nei tvirtai. „Nemenčinės veteranams“ nebuvo leisti pelnyti nė taško baudų metimais (0/9), kova dėl kamuolių irgi laimėti be klausimų (55 prieš 30), o naudingumo skirtumas... 110 prieš 7. Atrodo įspūdingai.

Prie pergalės 24 taškus pridėjo Algirdas Macijauskas, 13 – Jonas Pugačiauskas, 10 – Ramūnas Barkauskis (11 atk. kam.), pralaimėjusieji vertėsi kaip galėjo – vos penkiese, todėl turėjo ir patausoti save. 12 taškų surinko Simas Litinskas, 11 – Vladimiras Pivovaras (10 atk. kam.).

„Karka“ pasiekė pirmąją pergalę, nors paplušėti turėjo tikrai labiau nei patriotai. Vis tik antroje mačo dalyje savo pranašumą komanda įrodė.

Prie to labiausiai prisidėjo 21 tašką surinkęs Vidmantas Paulauskas ir 17 pridėjęs Šarūnas Sinkevičius. „Nemenčinės veteranams“ 18 taškų pridėjo B.Jurevičius, 15 – V.Pivovaras (12 atk. kam.), 12 – S.Litinskas.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti