Nesubrendėlių atkrintamosiose kelią į pusfinalį komandos skinasi užtikrintai

Nesubrendėlių atkrintamosiose kelią į pusfinalį komandos skinasi užtikrintai 82

Jau aptarėme, kaip atkrintamosiose sekasi mūsų Smuklės lygos komandoms, o dabar pereikime ir prie Nesubrendėlių (35+).

Dvi komandos be didesnių problemų laimėjo ketvirtfinalio serijas. Tai „Vertinimo partneriai-Ego Forte“ ir „Atea“. Na, bet reikėtų pripažinti, jog nebuvo taip lengva kaip pirmosiose tarpusavio rungtynėse.

„Vertinimo partneriai-Ego Forte“ antrajame mūšyje namuose tik po pratęsimo 84:77 (25:17, 17:12, 18:18, 12:25, 12:5) palaužė „Erelius 78“.

„Vertinimo partneriai-Ego Forte“ atrodė puikiai ir ganėtinai saugiai iki trečio kėlinio pabaigos, kuomet visas žaidimas ėmė byrėti lyg kortų namelis.

„Ereliai 78“ ėmė nerealiais greičiais ir tolimais metimais naikinti deficitą (64:66), o likus 28 sekundėms ketvirtame kėlinyje Matas Niparavičius rezultatą persvėrė – 72:70. Kol Vitalijus Podgaiskij rezultatą išlygino, Sauliaus Bingelio baudų metimai skriejo pro šalį ir „Ereliai 78“ praleido progą užsitvirtini pergalę.

Tačiau pratęsime šeimininkai jau įsisiautėjo ir iš paskutiniųjų jėgų siekė pergalės, kuri atvėrė duris į pusfinalį.

Abi komandos šiame mače sumetė po 10 tritaškių bei rodė neblogą kovą po krepšiais.

Šis „Vertinimo partnerių-Ego Forte“ triumfas daug kam gal ir nebuvo tikėtas, nes reguliariajame sezone jie buvo likę šešti ir eliminavo trečią poziciją užėmusią ekipą.

„Vertinimo partneriams-Ego Forte“ 23 taškus pelnė V.Podgaiskij (15 atk. kam.), 19 – Jonas Sindaravičius (5/12 trit.), 16 – Erikas Kučiauskas, 9 – Andžejus Olenkovič.

„Ereliams 78“ 26 taškus surinko Linas Paškevičius (12 atk. kam.), 18 – Giedrius Pikturna, po 11 – M,Niparavičius ir S.Bingelis.

0:2

Pusfinalyje „Vertinimo partneriai-Ego Forte“ susitiks su „Atea“, kuri eliminavo „JKP-Valią nugalėti“.  Antroji pergalė buvo iškovota svečiuose 88:73 (17:12, 19:16, 31:27, 21:18).

Čia „Atea“ rodė didžiulį užtikrintumą ir stabiliai valdė situaciją viso mačo metu. Akivaizdus nusiteikimas atkrintamosioms!

„Atea“ 23 taškus pridėjo Vitoldas Vidžiūnas (11 atk. kam.), 21 – Dainius Novickas, 17 – Domantas Bimba, po 7 – Darijus Taraila ir Mantas Radvilas.

„JKP-Valiai Nugalėti“ 25 taškus pelnė Audrius Truncė, 15 – Rimantas Gužas (8 atk. kam.), 14 – Saulius Dumbliauskas (9 atk. kam.), 11 – Vytenis Namajūnas.

- - -

Į pusfinalį tik kiek įdomesniu būdu žengė ir „Dėjom“, kuri iškovojo pergalę pirmajame tarpusavio mače su MRU, o antrajame įsirašė techninę pergalę 20:0. Taip durys į pusfinalį ir atsivėrė.

- - -

Tuo tarpu „Artbox“ padėjo pirmą žingsnį pusfinalio link bei svečiuose 76:73 (22:15, 16:31, 15:8, 23:19) nugalėjo „Dussmann/MOK“.

Permainingame susitikime viskas sprendėsi paskutinio kėlinio metu. Dar likus minutei „Artbox“ 71:67 leido pirmauti tritaškį įsmeigęs Vilmantas Bončkus, tačiau Alius Antulis atsakė šaltakraujiškais tritaškiais – 73:71. Bet tada iš toli pataikė Linas Vitkauskas, baudą pridėjo Antanas Kraujelis, o V.Bončkui beliko įtvirtinti „Artbox“ pergalę.

„Artbox“ 18 taškų surinko Liutauras Adomaitis, 16 – V.Bončkus, 14 – Darius Čiūta (7 atk. kam., 9 rez. perd.), 11 – L.Vitkauskas.

„Dussmann/MOK“ 20 taškų surinko Povilas Kaminskas (17 atk. kam.), 15 – Algirdas Plikusas, 13 – Aurimas Špilauskas.