Nesubrendėlių atkrintamosiose – „Dėjom“, „Vertinimo partnerių“ ir „Atea“ pergalės 77

Nesubrendėliai (35+) per nedidelę pertrauką pasikrovė energijos ir jėgų bei jau pradėjo kovas atkrintamųjų etape.

Sėkminga pradžia buvo „Dėjom“ komandai, tiesa, lengva nebuvo. Ji namuose seriją pradėjo 69:61 (22:16, 9:15, 28:16, 10:14) nugalėdama MRU.

„Dėjom“ vyrukai lyg ir nestokojo pasitikėjimo savimi bei atrodė užtikrintai, tačiau MRU lengvai pasiduoti nenorėjo. Paskutiniame kėlinyje jai pavyko patampyti už ūsų „Dėjom“ krepšininkus, tačiau jie provokacijoms nepasidavė.

O labiausiai prie pergalės prisidėjo Gaudentas Puškorius (20 tšk.), Darius Dudėnas (14 tšk.), Artūras Daugulis (11 tšk.), Marius Dunčia (8 tšk.) ir Stasys Buivydas (8 tšk., 8 atk. kam.).

MRU klubui 26 taškus pelnė Rolandas Matulis (10 atk. kam.) po 9 – Gvidas Aleksandravičius (9 atk. kam.) ir Laurius Jablonskis.

Netikėtai

Kiek netikėtą nesėkmę ketvirtfinalio pirmajame mače patyrė reguliariajame sezone treti likę „Ereliai 78“, kurie namuose 51:70 (12:19, 12:19, 14:15, 13:17) buvo sutriuškinti „Vertinimo partnerių-Ego Forte“ (10/8).

„Ereliai 78“ čia šansų neturėjo daug. „Vertinimo partneriai-Ego Forte“ nuo pat antrojo kėlinio turėjo triuškinantį 20 taškų pranašumą bei jo neatidavė.

Jei skraiduoliai šiame mače surinko tik 29 naudingumo balus, tai vertintojai – 99. Va ir visa patirtis.

„Vertinimo partneriams-Ego Forte“ 17 taškų pelnė Andrius Giedraitis (8 rez. perd.), 14 – Andžejus Olenkovič, po 10 – Erikas Kučiauskas ir Vitalijus Podgaiskij (13 atk. kam.).

„Ereliams 78“ 22 taškus surinko Linas Paškevičius, po 7 – Mindaugas Lastauskas ir Giedrius Pikturna, 6 – Algirdas Navickas.

Dainiaus šou

Tuo tarpu „Atea“ be siurprizų 106:82 (32:16, 26:17, 25:26, 23:23) nugalėjo „JKP-Valią nugalėti“.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

Čia žiūrovai irgi nesulaukė daug įspūdžių, nes „Atea“ buvo nesustabdoma.O kur bus kitaip, kai savo gretose turi tokį žmogų kaip Dainius Novickas. Jis pelnė 28 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 53 naudingumo balus.

20 taškų pelnė Arūnas Budrevičius, po 18 – Domantas Bimba ir Vitoldas Vidžiūnas.

„JKP-Valiai nugalėti“ 25 taškus pridėjo Vytenis Namajūnas (8 per. kam.), 19 – Saulius Dumbliauskas, 14 – Teisutis Jasiulionis (8 atk. kam.), 11 – Audrius Truncė.