Nesubrendėlių (35+) turnyre – pakirsti ereliai ir Šakausko kompanijos dominavimas 28

Taigi taigi, kol Smuklės lygoje – šiokia tokia pertraukėlė, Nesubrendėlių (35+) turnyro dalyviai nesnaudžia. Nuo pastarojo karto, kuomet kalbėjome apie šio turnyro komandas, prabėgo dar ketverios rungtynės, kurias jums ir pristatome.

Gerbiamasis Šakauskas šį sezoną surinko tiesiog fantastinę komandą, kuri renka vieną pergalę po kitos!

Šįkart „Šakauskas ir Co“ (3/0) svečiuose 96:67 (24:12, 30:18, 28:18, 14:19) sutriuškino „Legendas“ (0/2).

„Legendos“ savo gretose turėjo net vienuolika žaidėjų, o „Šakauskas ir Co“ – septynis, bet šiuo pranašumu šeimininkai nepasinaudojo.

Svečiai nė akimirkai neleido suabejoti savo nusiteikimu laimėti bei pirmavo nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės. Čia tai tvirtybė!

„Legendas“ buvo ištikusi tikra tolimų metimų krizė – jų pataikė tik 2 iš 27. O ir klaidų buvo net 24.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo 30 taškų įmetęs Aurimas Špilauskas (11 atk. kam.), 14 pelnė Jonas Garšva (10 atk. kam.), 12 – Aivaras Pliauckys.

Martyno Gecevičiaus brolis Marijus rungtyniavo itin universaliai, nors tritaškių pamokų į brolį kreiptis ir galėtų (juokaujame). Jis pelnė 21 tašką (6/17 tritr.), atkovojo 12 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Legendoms“ 18 taškų surinko Jonas Markūnas, 17 – Dalius Volskis (14 atk. kam.), 9 – Remigijus Šliažas (12 atk. kam.).

Dukart pakirsti ereliai

Kol kas pergalių recepto savo receptų knygoje atrasti negali „Ereliai 78“ (0/2), kurie svečiuose pirmiausiai 56:70 (18:17, 16:23, 11:11, 11:19) nepasipriešino „JKP-Valiai nugalėti“ (1/1).

„Ereliai 78“ sparnus išskleidę pradėjo rungtynes, bet paleido varžovus į priekį nuo antrojo kėlinio bei jų nebepavijo.

Tokį „JKP-Valios nugalėti“ pranašumą lėmė ir geresnis taiklumas, ir geresnė kova dėl kamuolių, tad 22 klaidos nebuvo kliūtimi.

Nugalėtojams 21 tašką pridėjo Vytenis Namajūnas (9 atk. kam.), po 13 – Saulius Dumbliauskas (11 atk. kam.) ir Tomas Sventickas (9 atk. kam.). Pastarasis buvo užsidirbęs ir techninę pražangą.

„Ereliams 78“ 18 taškų pelnė Saulius Bingelis (3/11 trit.), 15 – Rokas Danusevičius (2/10 trit.), 8 – Donatas Galinis.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

Kitame susitikime „Ereliai 78“ po gerokai dramatiškesnės kovos 73:75 (23:20, 17:17, 25:19, 8:19) namie nusileido sezoną sėkmingai pradėjusiai „Dėjom“ (1/0) ekipai.

Čia „Ereliams 78“ buvo sunku, nes verstis teko vos su šešiais žaidėjais. Bet kokį kovingumą demonstravo už visus komandos draugus atsigriebti norėję „Ereliai 78“!

Mačo metu pranašumą įgaudavo tai viena, tai kita ekipa, o trečiojo kėlinio viduryje šeimininkams pirmaujant 56:44, „Dėjom“ ėmė kilti į šturmą. Puiki atkarpa leido rezultatą persverti (71:70), tačiau likus 20 sekundžių „Ereliai 78“ buvo priekyje 73:72. Liubinas šovė taiklų tritaškį, užpulti nebepavyko ir „Ereliams 78“ teko likti be pergalės.

Jei „Ereliai 78“ labiau išnaudojo dvitaškius, tai „Dėjom“ – tolimus metimus. Apskritai komandos atrodė apylygiai ir galimybes laimėti jos dalinosi perpus (kaip sakoma, 50 prie 50).

Šįkart Saulius Bingelis „Erelių 78“ gretose buvo rezultatyviausias (27 tšk., 5/10 trit.), po 16 taškų pelnė Giedrius Pikturna ir Mindaugas Lastauskas (1/8 trit., 11 atk. kam.).

„Dėjom“ 14 taškų pridėjo Nerijus Bielčius, po 13 – Marius Dunčia (10 rez. perd.), Kęstutis Liubinas ir Stasys Buivydas (10 atk. kam), 12 – Modestas Ulevičius.

Juoda diena

Antrą sezono pralaimėjimą patyrė ir „Veterinoriai“ (0/2), kurie svečiuose 49:72 (11:16, 14:23, 8:18, 16:15) buvo sutriuškinti „Karkos“ (1/0).

Pastarąją komandą sveikiname su pirma sezono pergale.

„Karka“ pirmavo viso mačo metu, o po ilgosios pertraukos žaidė lyg laukdama po rungtynių ant stalo patiektos tikros karkos.

„Veterinoriai“ varžovams neprilygo jokioje statistikos kategorijoje. Atakavo gerokai prasčiau (dvitaškiai – 25 proc., tritaškiai – 27 proc., baud. – 42 proc.), atkovojo 30 kamuolių, kai varžovai – 50 ir t.t.

Viską iliustruoja komandų naudingumo koeficientai: „Karkos“ – 102, „Veterinorių“ – 17. Juoda diena ir nieko čia daugiau apie „Veterinorius“ nepasakysi.

„Karkai“ 20 taškų pelnė Paulius Bodindorfas, 12 – Julius Perašiūnas, 11 – Marius Bakelis, galingas dvigubas dublis (12 tšk., 22 atk. kam.) priklausė Ramūnui Kančiauskui.

„Veterinoriams“ 19 taškų surinko Denisas Oliferas, 14 – Almantas Šerpatauskas, 5 – Audrius Našlėnas.