Nesubrendėlių (35+) mačų epicentre – Sėklos sugrįžimas į aikštę

Nesubrendėlių (35+) mačų epicentre – Sėklos sugrįžimas į aikštę 50

Oi, tie mūsų Nesubrendėliai (35+) – tiesiog nenustygsta vietoje ir tikrai nesiilsi. Šis čempionatas Smuklės lygoje įgauna puikų pagreitį ir komandos baigia finišuoti pirmajame tarpusavio susitikimų rate.

Štai „Veterinoriai“ (2/8) susitiko su panašaus pajėgumo „Legendomis“ (2/9), kurias svečiuose 97:62 (19:14, 30:13, 19:21, 29:14) sutriuškino.

Pirmajame kėlinyje „Legendos“ dar galėjo pasidžiaugti nedideliu pranašumu, bet vėliau atėjo liūdnas laikas. „Veterinoriai“ šovė priekin ir 30:13 laimėtas kėlinys padėjo pagrindą pergalei.

„Veterinoriams“ 24 taškus pelnė Almantas Šerpatauskas, 20 – Linas Zenavičius, 17 – Tomas Burtilius, 12 – Linas Kazakevičius.

Šešiese žaidusioms „Legendoms“ 20 taškų surinko Dalius Volskis (13 atk. kam.), 11 – Vaidas Galkauskas, po 8 – Dainius Zalieckas (9 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Remigijus Šliažas (11 atk. kam.).

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOS

Lygi kova

„Artbox“ (6/5) namuose 68:63 (14:18, 22:21, 22:11, 10:13) nugalėjo „JKP-Valią nugalėti“ (6/5).

Komandos gana lygiai atrodė du kėlinius – ir nieko keisto, nes jos iš tiesų buvo panašaus pajėgumo. Bet gera „Artbox“ atkarpa padėjo atitrūkti dviženkliu skirtumu, kurį „JKP-Valia nugalėti“ tik šiek tiek sumažino.

Laimėjusių vedliu buvo 34 taškus surinkęs Giedrius Kulbis, 14 taškų pridėjo Darius Čiūta, 15 – Linas Vitkauskas.

„JKP-Valiai Nugalėti“ 15 taškų pelnė Rimantas Gužas (9 atk. kam.), 13 – Saulius Dumbliauskas, 12 – Paulius Kapšys.

Pirmasis pralaimėjimas

Labai įdomi buvo iki šiol nepralaimėjusių komandų akistata. Čia nenugalimosios statusą išsaugojo „Dėjom“ (11/0), kuri namie 77:73 (27:17, 12:24, 21:11, 17:21) įveikė „Atea“ (11/1).

Oho, kokia kova čia virė! Buvo gražu žiūrėti, kaip komandos pešasi dėl kiekvieno taško ir rezultatas svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę. Vien ketvirtame kėlinyje pirmaujanti ekipa pasikeitė keliskart.

Likus pusei kėlinio svečiai pirmavo 71:62, kas atrodė rimtas pareiškimas į pergalę. Bet pala pala... „Dėjom“ surengė spurtą ir rezultatą greitai išlygino – 73:73! „Atea“ paskutiniuosius taškus pelnė dar likus daugiau nei 2 minutėms, tad „Dėjom“ nušuoliavo pergalės link be jokių atsakomųjų šūvių.

„Dėjom“ 29 taškus pelnė ir 17 kamuolių atkovojo Darius Dudėnas, 18 taškų surinko Nerijus Bielčius, 9 – Marius Dunčia, 8 – Modestas Ulevičius (13 atk. kam.).

„Atea“ 24 taškus surinko Domantas Bimba (9 atk. kam.), po 10 – Ramūnas Viščinis ir Darijus Taraila.

Sėkla grįžo!

Na, ir laukė du MRU (4/7) mūšiai. Abu jie baigėsi pergalėmis. Pirmajame 62:53 (8:14, 15:14, 22:11, 17:14) buvo įveikta „Karka“ (3/8).

Šioje atkaklioje kovoje MRU gretose rezultatyviausias su 19 taškų buvo Tomas Šunskis, 16 pridėjo Gvidas Aleksandravičius, 14 – Valdemaras Jankovskij (10 atk. kam.).

„Karkoje“ galingu dvigubu dubliu (19 tšk., 16 atk. kam.) pasižymėjo Julius Petrašiūnas, 9 taškus pridėjo Eimantas Frankonis.

O dabar – tikras desertas. Mače, kur MRU 76:46 (24:19, 11:17, 23:2, 18:8) sutriuškino „Žaviuosius Jaunuosius Orgazmatronus“ (1/11), į aikštelę grįžo ne kas kitas, o visų išsiilgtas Sėkla!

Apie rungtynių eigą kažką sakyti sunku – viską gerai parodo faktas, kad per du paskutinius kėlinius „Žavieji Jaunieji Orgazmatronai“ pelnė vos 10 taškų.

Vakaro vinimi tapęs Sėklos grįžimas buvo simbolinis: jis per 6 minutes prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį, kartą prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

MRU 24 taškus pridėjo Rolandas Matulis (10 atk. kam.), 16 – Laurius Jablonskis (13 atk. kam.), 11 – Valdemaras Jankovskij, 10 – Raimundas Kalesnykas.

Žavinguoliams 10 taškų pelnė Mindaugas Žeimys, 8 – Donatas Stonys, 8 – Vitalijus Kostiukevičius.