Nesubrendėliai turi naujus čempionus: jais tapo „Ereliai 75“

Nesubrendėliai turi naujus čempionus: jais tapo „Ereliai 75“ 137

Smuklės lygos sezonui buvo duotas finišas. Visos rungtynės sužaistos, visas nealkoholinis alus išlaistytas, visos emocijos – paliktos aikštelėje.

Kovoje dėl Nesubrendėlių (35+) aukso šįkart „Atea“ titulo neapgynė – 80:91 nusileido „Ereliams 75“.

Net ir šansų praėjusių metų čempionai turėjo nedaug, kadangi nuo pirmų minučių paleido į priekį varžovus ir leido dominuoti. Galiausiai trečiame kėlinyje skirtumas perkopė ir 25 taškų ribą, o rezultatą gale pavyko tik simboliškai pašvelninti.

NUOTRAUKOS

„Ereliai 75“ ženkliai laimėjo kovą dėl kamuolių (39 prieš 25), o rungtynių paskutiniame kėlinyje „Atea“ prarado ir Dainių Novicką, kuris užsidirbo dvi technines pražangas. Ech, tos emocijos.

Iki tol „Atea“ vienas lyderių per 37 min. pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems 19 taškų pridėjo Ramūnas Viščinis, 16 – Mantas Radvilas, 11 – Darijus Taraila (9 rez. perd.).

Triumfavusiems „Ereliams 75“ 26 taškus pelnė Gintautas Vileita, 20 – Donatas Sabaliauskas, 11 – Giedrius Aidietis (10 atk. kam.), 10 – Mindaugas Noreika.

Išliejo pyktį

Tuo tarpu bronza pasipuošė „MRU-Patriotai“, kurie 75:44 visiškai sutriuškino „Erelius 78“ ir išliejo pyktį už tą pralaimėtą pusfinalį.

„Ereliai 78“ tris kėlinius išgyveno tikrą puolimo krachą ir per juos sukrapštė 26 taškus. Su tokiais skaičiais ir 22 proc. taiklumu „iš žaidimo“ svajoti apie pergalę neįmanoma. Tiesiog – ne ta diena „Ereliams 78“, gal iškovoti medalį pasiseks kitąmet.

NUOTRAUKOS

Į bronzą svariausią indėlį įnešė 17 taškų pelnęs Otas Majeras, 16 pridėjęs ir 11 kamuolių sugriebęs Rolandas Matulis, 11 taškų surinkęs Rolandas Skaisgirys.

„Ereliams 78“ 17 taškų pridėjo Giedrius Pikturna, 11 – Rokas Danusevičius, 7 – Linas Paškevičius.

Dėl garbės

Na, o Garbės taurė atiteko „Veterinoriams“, kurie sezoną baigė 60:51 pergale prieš „Trakų Galvę“.

13 taškų nugalėtojams pelnė Virginijus Vilutis, 12 – Daroslavas Bernat, 11 – Albertas Jonas Bareišis, 9 – Linas Zenavičius (11 atk. kam.).

„Trakų Galvei“ 25 taškus pridėjo Vytautas Uldukis (8 atk. kam.), 10 – Aldas Kolevinskas (13 atk. kam.).