Nenugalimųjų vardą išsaugoti padėjo ir galingas tandemas, ir fantastinis kėlinys 29

Ar spėjote pasiilgti Smuklės lygos karštų it ugnikalnis kovų? Štai, dar trejos rungtynės, spėjusios per įvykti per pastarąsias dienas.

„Kažkur matyti“ (2/1) namuose privertė „Žaibą“ (1/1) patirtį pirmą pralaimėjimą – 103:90 (25:25, 28:14, 23:17, 27:34).

„Kažkur matyti“ aikštėje tiesiog dominavo ir nuo pat pirmų minučių ėmė vis tolti nuo „Žaibo“. Šis savo galingos stichijos parodyti nepajėgė, šūviai vis nepasiekdavo varžovų ir teko susitaikyti su tuo, kad pranašesni buvo šeimininkai.

„Kažkur matytiems“ po 20 taškų pelnė Tomas Černeckis (12 atk. kam.) ir Janas Jurgo (8 atk. kam.), 18 – Jonas Mikelkevičius, 14 – Petras Daunys, 12 – Jonas Elvikis.

„Žaibui“ 27 taškus pridėjo Darius Stonkus, 15 – Juozas Skara, 13 – Vidmantas Dijokas (9 atk. kam.), 11 – Gytis Sušinskas.

Įspūdingas tandemas

GEALAN (3/0) išsaugo nenugalimosios vardą ir svečiuose 98:72 (24:15, 29:14, 22:23, 23:20) sutriuškino „Švyturį“ (1/2).

Tam, kad diktuotų savo sąlygas, GEALAN užteko vos šešių žaidėjų. Kokia jėga, ar ne?! Atrodė, kad svečiams krenta kone visi metimai, kurie metami, kova dėl kamuolių buvo puiki, o baudų metimai švaistomi nebuvo – tikslą pasiekė 25 iš 21.

GEALAN komandoje dviejų žaidėjų tandemas buvo nesulaikomas: Deimantas Pavlovskis pelnė 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o Dainius Novickas pridėjo 33 taškus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų ir atliko 6 perdavimus. Abu jie surinko po 38 naudingumo balus.

11 taškų pelnė Mindaugas Jonušas (10 atk. kam.), 10 – Mantas Kazlauskas.

„Švyturiui“ 21 tašką pridėjo Joris Kepešinskas, po 11 – Rokas Ščerbinskas ir Ignas Stanislovaitis, po 10 – Vaidotas Oldenburgas ir Vitalijus Versocksas (10 atk. kam.).

Smūgiai žemiau juostos

Smuklės lygos pirmenybėse nepralaimėjusi lieka ir antroji ekipa – „Laimė-Laimė“ (3/0), kuri svečiuose 82:67 (23:29, 13:14, 32:8, 14:16) palaužė „Materialistę“ (1/2).

„Materialistė“ savo raumenis demonstravo pirmoje mačo dalyje, kuomet buvo įgijusi išties solidų pranašumą 43:30, bet tad lyg žaibas iš giedro dangaus (ne, ne, ne tas, kurį minėjome praeitoje naujienoje), „Laimė-Laimė“ ėmė smūgiuoti į paširdžius.

Kas dėjosi trečiame kėlinyje! „Laimė-Laimė“ atrodė fantastiškai, o „Materialistė“ buvo lyg surakinta. Per trečią ketvirtį skirtumas išaugo iki 17 taškų ir iki rungtynių pabaigos svečiams teliko pergalės nepaleisti.

„Laimei-Laimei“ daugiausiai laimės suteikė šie žaidėjai: Laimonas Brazauskas pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, 15 taškų pridėjo ir 9 perdavimus atliko Andrius Juknevičius, 14 taškų surinko Andrius Valčiukas, 12 – Ričardas Nacius, 11 – Paulius Vroblevičius.

„Materialistei“ 26 taškus (6/16 trit.) surinko Andrius Švolka, taip pat atkovojęs 9 kamuolius, 17 pridėjo Raimonas Jacunskas, 14 – Lukas Puodžiūnas.