Naujieji nesubrendėlių metai prasidėjo: juoda atkarpa, skandinusios klaidos ir 43 tritaškiai 114

Nauji metai – naujos kovos Smuklės lygai, kurias apžvelgti pradėsime nuo Nesubrendėlių (35+) čempionato.

„Ereliai 78“ iškovojo trečiąją savo pergalę iš eilės ir neturėjo jokių problemų su vienais lygos autsaiderių „Karkos“ krepšininkais – 90:51. Tai leidžia jiems laikytis tarp geriausių ketverto.

„Karka“ du kėlinius dar bandė šiek tiek spyriotis, tačiau vėliau leido visiškai dominuoti varžovams.

18 metimų iš 69 – toks pataikymas buvo „Karkos“ ekipos „iš žaidimo“. Kuklus rezultatas, jau nekalbant apie tai, kaip „Ereliai 78“ geriau dalijosi kamuoliu ir šešiese tempė komandą į pergalę.

„Ereliai 78“: Rokas Danusevičius 28 (14 atk. kam.), Giedrius Pikturna 22 (13 atk. kam., 5/14 trit.), Marijus Kasteckas 20 (9 atk. kam.), Rolandas Norvilas 9.

„Karka“: Marius Bakelis ir Vidmantas Paulauskas – po 11, Darius Boguševičius 9, Giedrius Stasiūnas 5.

Iš balto į juodą

Jau ketvirta nesėkmė iš eilės – „Festimos“ sąskaitoje. Ji nesėkmes išgyvena po penkių pergalių serijos. Šįkart 61:90 namuose buvo nusileista „Dussmann/MOK“.

Dar trečiajame kėlinyje „Dussmann/MOK“ turėjo šansų pakovoti, nes turėjo 13 taškų deficitą, bet būtent paskutiniame kėlinyje išsisprendė laimėtojas.

„Dussmann/MOK“: Aurimas Špiliauskas 22, Nikos Petalis 17, Povilas Kaminskas 14 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Mantas Verbus 12, Andrejus Kovalevskij (11 atk. kam.) ir Aivaras Pliauckys – po 11.

„Festima“: Saulius Dumbliauskas 18 (11 atk. kam.), Rolandas Pocius (11 atk. kam.) ir Donatas Lesnik – po 14, Vytenis Namajūnas 8 (0/8 trit.).

Kyla

„MRU-Patriotai“ kyla aukštyn. Šįkart 95:69 buvo sutriuškintos „Legendos“. Pasipriešinimo irgi nebuvo sulaukta, kadangi didžiausias „Legendų“ šviesulys buvo 28 taškus įmetęs Paulius Vroblevičius (7/17 trit.), 18 taškų pridėjo Jonas Markūnas, arti dvigubo dublio buvo Mindaugas Vilutis (9 tšk., 10 atk. kam.).

„MRU-Patriotams“ 20 taškų surinko Otas Majeras, 18 – Rolandas Matulis, po 13 – Darius Bukelis ir Virmantas Jackus (12 atk. kam.).

Patriotai taip pat nepraleido progos nukauti ir ne geriausią sezoną žaidžiančią „Karkos“ ekipą – 74:66.

Čia jau viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje. Aurimas Guiga ir Gvidas Aleksandravičius buvo du žmonės, kurie rinko svarbiausius mačo taškus ir išplėšė pergalę.

Pirmasis iš viso pelnė 17 taškų, o antrasis – 18, juos lenkė tik Gytis Meškauskas, surinkęs 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Karkai“ 20 taškų pridėjo Vidmantas Paulauskas, 12 – Marius Bakelis, 10 – Paulius Bodindorfas (10 atk. kam.).

Klaidos žudikės

„Nemenčinės veteranai“ kol kas mėgaujasi tik žaidimu, bet ne pergalėmis – vis dar lieka be jų. Šįkart galimybę iškovoti pirmąją atėmė „Veterinoriai“ – 64:56, bei „Artbox“ – 98:51.

Prieš „Artbox“ daug šansų nebuvo, tuo tarpu mače su „Veterinoriais“ buvo galima kabintis.

Didžiąją susitikimo dalį „Nemenčinės veteranai“ pirmavo, bet viskas žaibiškai ėmė byrėti. 6:23 – taip prasidėjo paskutinis kėlinys, o „Nemenčinės veteranai“ tai klydo, tai rinkosi pražangas, tarp kurių – ir technines bei nesportines. Klaidų per ketvirtį buvo padaryta daugiau nei dešimt! Su tokiais rezultatais laimėti – labai sudėtinga.

„Veterinoriai“: Linas Zenavičius 17, Daroslavas Bernat 13, Linas Kazakevičius 9, Virginijus Vilutis 8.

„Nemenčinės veteranai“: Vladimeras Pivovaras 22, Artūras Triusiulevičius ir Justinas Plytnykas – po 9, Miroslavas Voisiat 7.

Užlijo

Ką išdarinėjo „Artbox“ komanda, kuri prieš „Nemenčinės veteranus“ ėmė tiesiog smagintis ir svaidyti vieną tritaškį po kito. Jų buvo išmesta daugiau nei dvitaškių (17/43 prieš 18/34), o pergalė pasiekta įspūdingu skirtumu – 98:51.

Taip čia buvo pasiektas lygos sezono tritaškių rekordas!

Prie jo labiausiai prisidėjo po 5 pataikę Antanas Kraujelis ir Jonas Sindaravičius.

„Artbox“: Antanas Kraujelis 25, Jonas Sindaravičius ir Žydrūnas Stankus – po 17, Darius Čiūta 9.

„Nemenčinės veteranai“: Vladimeras Pivovaras 19, Justinas Plytnykas 11, Denisas Isčiukas 8 (0/7 trit.).