Lūzerių turnyre – „Žavingųjų Jaunųjų Orgazmatronų“ pergalė

Lūzerių turnyre – „Žavingųjų Jaunųjų Orgazmatronų“ pergalė 79

Smuklės lygos komandos tęsia kovas ne vien dėl trofėjų, bet ir dėl garbės. Lūzerių turnyre būtent taip keturios ekipos dar aiškinasi santykius.

Jei „Trakų Galvė“ nesukovojusi įsiskaitė techninį pralaimėjimą prieš „Veterinorius“ (0:20), „Žalvieji Jaunieji Orgazmatronai“  įveikė „Karką“, kuriai buvo pralaimėję reguliaraus sezono paskutiniame mače – 60:52 (14:17, 11:7, 17:8, 18:20).

Du kėlinius kova vyko taškas į tašką, bet lygiai ties mačo viduriu viskas ėmė spręstis. „Karka“ sužaidė labai prastą trečią ketvirtį ir įklimpo į duobę – dvylikos taškų deficitą.

Teko padirbėti, kad jį išsrėbti. Per keturias minutes pavyko nemažai priartėti (41:46), o dar likus 2 minutėms komandas skyrė vis dar 5 taškai – 45:50. Tačiau darbo ėmėsi Lauris Budreckis ir Donatas Stonys, kurie žaibiškai skirtumą vėl pavertė dviženkliu ir galiausiai įtvirtino pergalę.

„Žaviesiems Jauniesiems Orgazmatronams“ 15 taškų pelnė Donatas Stonys, 10 – Vitalijus Kostiukevičius, 9 – Lauris Budreckis, po 7 – Mindaugas Žeimys ir Dainius Maišelis.

„Karkai“ 17 taškų pridėjo Paulius Bodindorfas, 13 – Marius Bakelis, 12 – Ramūnas Kančiauskas (8 atk. kam.).