Kviečiame registruotis į 21-ąjį Smuklės lygos sezoną!

Kviečiame registruotis į 21-ąjį Smuklės lygos sezoną! 185

Praėjusiame sezone mėgėjų krepšinį purtė nemažai iššūkių pareikalavusių netradicinių sprendimų.

Panašu, kad lengva nebus ir artėjančiame 2020-2021 m. čempionate, tačiau prie Sostinės krepšinio lygos (SKL) grupės oficialiai prisijungusi Smuklės lyga (SL) yra pasirengusi tęsti savo tradicijas ir kviečia registruotis į 21-ąjį savo sezoną!

Tradiciškai komandas kviečiame prisijungti prie Pagrindinio, Nesubrendėlių (35+) ir Nepalaužiamųjų (45+) turnyrų!

Nors šiemet SL turnyrą į rankas perima naujas organizatorius, tačiau jis ilgą laiką buvo „smukliečių“ bendruomenės dalimi, tad yra pasiruošęs tęsti geriausias čempionato tradicijas!

Turnyro akimirkas toliau fiksuos vienas geriausių Lietuvos sporto fotografų Saulius Čirba, savaitgaliais jūs sulauksite tradicinių apžvalgų, o sezono pabaigoje bus organizuojamas visų pamėgtas „Smuklės lygos“ uždarymo vakaras!

Tad, mes esame pasiruošę toliau džiuginti „smukliečių“ bendruomenę ir labai tikimės, kad jūs esate pasirengę likti kartu su viena iš seniausių sostinės lygų!

INFORMACIJA TURNYRŲ DALYVIAMS:

1. Paraiškas su salių laikais ir žaidėjais prašome pateikti iki spalio 08 dienos (imtinai), siunčiant laiškus adresu vaidas@sostineskl.lt.

2. Startinis turnyro mokestis:

Pagrindiniame turnyre: 800 EUR (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus).

Nesubrendėlių (35+) turnyre: 1000 EUR (galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus). 

Nepalaužiamųjų (45+) turnyre: 700 EUR (įskaitant salės mokestį, galutinai bus patvirtintas komandų vadovų susitikimo metu, priklausomai nuo ekipų skaičiaus).

Mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 12 dienos (parašius prašymą jį galima atidėti).

3. Sezono startas planuojamas spalio 19 dieną, preliminarus minimalus rungtynių skaičius – 14 (gali kisti, priklausomai nuo patvirtinto ir pasikeitusio varžybų formato vadovų posėdyje).

4. Komandų vadovai visą informaciją gaus el. paštu. Kartu su registracija lauksime Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų naujam sezonui.

5. Preliminarūs turnyrų nuostatai, kurie bus aptarti ir patvirtinti klubų vadovų posėdžio metu.

6. Smuklės lygos komandų vadovų posėdis ir oficiali lygos burtų ceremonija planuojama spalio 9 arba 10 d. (datą patikslinsime artimiausiu metu).

Detalesnė informacija su užsiregistravusiomis komandomis pasidalinsime artimiausiu metu Smuklės lygos puslapyje.

Lauksime Jūsų registracijos! Ir iš anksto linkime sėkmės artėjančiame sezone!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti