K.Lavrinovičius surengė įspūdingą benefisą – gerino SL sezono rekordus

K.Lavrinovičius surengė įspūdingą benefisą – gerino SL sezono rekordus 163

Smuklės lygos Nesubrendėlių (35+) čempionate toliau žiba brolių Lavrinovičių žvaigždė, o Kšištofas pastarajame mače gerino lygos sezono rekordus.

Brolių atstovaujama „Veterinorių“ komanda toliau kyla aukštyn turnyro lentelėje – laimėjo trečią susitikimą iš eilės ir tą padarė triuškinančiai – 106:52 nušlavė „Nemenčinės veteranus“.

Šeimininkų komanda neturėjo šansų, o abu broliai pelnė daugiau taškų nei visa „Nemenčinės veteranų“ ekipa.

K.Lavrinovičius sužaidė ne tik geriausias savo asmenines rungtynes Smuklės lygoje, bet ir pagerino lygos sezono naudingumo ir rezultatyvumo rekordus.

Jo sąskaitoje per 34 minutes buvo 44 taškai (10/18 dvit., 5/10 trit., 9/10 baud.), 18 atkovotų kamuolių, 4 – perimti, 4 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos, 7 išprovokuotos pražangos ir 58 naudingumo balai.

Darjušas buvo kiek kuklesnis, bet vis tiek geriausias jam asmeniškai per tris sužaistus mačus.

Jis per 27 minutes pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 2 kamuolius pametė, išprovokavo 6 pražangas ir 3 kartus taisykles pažeidė, surinkdamas 35 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose tarp rezultatyviausių buvo ir Daroslavas Bernat (11 tšk.), o „Nemenčinės veteranų“ gretose išsiskyrė Vladimiras Pivovras (16 tšk., 12 atk. kam., 10 kld.), Dainius Jurgutis (12 tšk.) ir Simas Litinskas (11 tšk.).