Keturis lyderius turėjusi GEALAN pasiekė didžiausią sezono pergalę

Keturis lyderius turėjusi GEALAN pasiekė didžiausią sezono pergalę 168

Naujieji metai įsibėgėja – įsibėgėja su jais ir GEALAN komanda, iškovojusi didžiausią sezono pergalę. Ne tik savo asmeninę, bet ir visoje Smuklės lygoje!

GEALAN 119:87 nušlavė „Materialistę“ 32 taškų skirtumu.

Nors įprastai šių komandų akistatos žada didelę intrigą, šįkart ji liko tik du kėlinius – vėliau GEALAN pasileido lyg nuo grandinės, o paskutiniame kėlinyje pelnė jau 44 taškus.

Beje, šios komandos buvo susitikusios ir lygiai prieš mėnesį – ten, primename, irgi pergalę pasiekė GEALAN, tačiau 19 taškų skirtumu.

GEALAN komandoje Dainius Novickas nebuvo vienintelės dominuojantis alfa patikas. Jis pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 perdavimų, būdamas visai čia pat trigubo dublio. Tačiau 31 tašką pelnė Deimantas Pavlovskis, 23 – Donatas Norkus (13 atk. kam.), 18 – Einaras Beržonskis (13 atk. kam.).

„Materialistėje“ labiausiai išsiskyrė Darius Dudėnas, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių. Kontroversiškas buvo Edvino Ruzgo pasirodymas: jis surinko 24 taškus žaisdamas be keitimų, bet pataikė 3 tritaškius iš 12.

Vis tik ilgai be pergalių „Materialistė“ neišbuvo ir atsigriebė prieš „Auch“ – 86:71. Pastarosios komandos trijų pergalių atkarpa nutrūko ir paliko ją penktoje turnyro lentelės vietoje.

„Auch“ galėjo varžovus pražudyti tolimais metimais, kurių metė net 39, na, bet jei jie būtų įkritę... Šįkart tikslą pasiekė tik 8. Visus juos pataikė (po 4) Audrius Karvelis ir Dainius Rinkevičius. Pirmasis atakavo 16 kartų, antrasis – 18. Įsismarkavote, vyrai!

„Materialistei“ didžiausią dalį taškų surinko E.Ruzgo (32 tšk., 9 atk. kam.), Dariaus Dudėno (21 tšk., 18 atk. kam.) ir Edvino Slapšio (21 tšk.) trio.

Sulaukę „Materialistės“ pralaimėjimo aukštyn pakilo „Reaktoriaus smogikai“, kurie antrąkart iš eilės įveikė „Švyturį GO Nealkoholinį“ – 79:74.

Prieš paskutinį kėlinį ir jo pradžioje jau atrodė, kad smogikai visiškai nušluos varžovus (63:44), tačiau Jorio Kepežinsko tritaškiai tempė į prieš „Švyturį“, o dar keli, kuriuos pataikė Šarūnas Jurgutis ir Arūnas Pranevičius bei Gedimino Kiero dvitaškiai skirtumą rėžė iki vos 5 – 70:75. Vis tik Viktoras Azarkovas baudomis pergalę įtvirtino.

„Reaktoriaus smogikams“ 18 taškų pelnė Tomas Grybauskas, 15 – Linas Valatkevičius, 14 – Karolis Jovaiša (11 atk. kam.). „Švyturiui GO Nealkoholiniui“ 23 pridėjo Joris Kepežinskas, po 16 – Gediminas Kieras (15 atk. kam.) ir Arūnas Pranevičius.