Sezono užbaigimo scenarijai: čempionatų nutraukimas – tik kraštutiniu atveju

Sezono užbaigimo scenarijai: čempionatų nutraukimas – tik kraštutiniu atveju 183

Mieli ir pasiilgti Smuklės lygos bendruomenės nariai, koronaviruso pandemija sustabdė viso pasaulio sportą, o mūsų lyga irgi tapo ne išimtimi. Vis tik norime pranešti, jog kol kas sezono nutraukimo varianto nesvarstome ir tikimės išsiaiškinti čempionus.

Smuklės lyga stebi situaciją sporto pasaulyje ir tiek profesionalų, tiek mėgėjų lygų praktiką. Suprantame, kad sveikata neabejotinai yra didžiausias turtas ir esant neapibrėžtumui tikrai neskubame kviesti visų į aikšteles, kol bendruomenės nariams egzistuos rizika susirgti.

Šiuo metu svarstome ir modeliuojame įvairius sezono užbaigimo variantus. Pateikiame jums tris iš jų.

Pirmasis – birželio antroje pusėje baigti reguliarųjį sezoną ir rengti atkrintamąsias, o liepos pradžioje sužaisti finalo ketvertą. Jei to padaryti nepavyktų, svarstoma kelti kovas į rugpjūčio pabaigą ir rugsėjo pirmąją pusę.

Tik jei nepavyktų įgyvendinti nei vieno, nei kito scenarijaus, anuliuotume likusias rungtynes ir skelbtume nugalėtojus.

„Nutraukti sezoną svarstysime tik blogiausiu atveju. Sezonas jubiliejinis abiems lygoms, pagrindinis turnyras skaičiuoja dvidešimtus metus, Nesubrendėliai – dešimtuosius, todėl esant bent menkiausiai galimybei, norėtume sezono organizavimą įgyvendinti iki pat pabaigos ir nugalėtojus išaiškinti sportiniu principu“, – tvirtino vienas iš SL organizacinio komiteto vadovų Alius Antulis.

Kol kas stebime situaciją ir dėl bet kokio priimamo sprendimo būtinai konsultuosimės su komandomis ir jų vadovais.

Linkime visiems sveikatos ir kantrybės. Tikime, kad krepšinis netrukus sugrįš į aikšteles! 


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti