„Kažkur matytų“ problemos ir džiugus „Laimės-Laimės“ periodas

„Kažkur matytų“ problemos ir džiugus „Laimės-Laimės“ periodas 53

Smukliečiai vėl rinkosi į pagrindinio turnyro kovas po savaitėlės pertraukos.

Trečią pergalę iš eilės atšventė (na, tikimės, jog ne per trankiai) „Laimė-Laimė“ (8/4), kuri svečiuose po pratęsimo 103:99 (12:8, 24:21, 19:26, 22:26, 26:18) palaužė „Žaibą“ (5/6).

„Žaibą“ išties galime pagirti už kovą, nes žaisti teko labai kukliomis pajėgomis – penkiais žaidėjais, o Vitalijus Giedrys dėl pražangų limito net negalėjo rungtyniauti pratęsime.

„Laimė-Laimė“ dominavo pirmoje rungtynių dalyje, „Žaibas“ – antrojoje, o vienu metu ketvirtame kėlinyje net turėjo 14 taškų persvarą.

Dar likus 10 sekundžių po Ričardo Naciaus metimo „Laimė-Laimė“ atsiliko vos tašku, bet Andrejus Kovalevskij išplėšė pratęsimą baudos metimu – 91:91.

RUNGTYNIŲ MOMENTAI

Ten jau „Žaibas“ nors ir  bandė laikytis, bet buvo palaužtas.

Įdomu ir tai, kad dėl dviejų techninių pražangų nugalėtojų gretose mačo nebaigė Kęstutis Balčiauskas.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė A.Kovalevskij (21 atk. kam.), 28 – R.Nacius, 20 – Laimonas Brazauskas (11 atk. kam., 8 rez. perd.), 13 – Martynas Striūkas, 10 – Justas Jocius.

„Žaibo“ gretose puikiai atrodė Gustas Muzikevičius, kuris pelnė 41 tašką, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas.

20 taškų pridėjo Juozas Skara, 18 – Antanas Mikūta (19 atk. kam.), 12 – Vitalijus Giedrys.

Problemėlės

Tuo tarpu „Kažkur matyti“ (3/8) klupo jau septintą sykį iš eilės ir svečiuose 71:74 (23:11, 18:34, 12:18, 18:11) nesugebėjo palaužti „Reaktoriaus Smogikų“ (7/4).

Startas lyg ir buvo neblogas, bet vėliau „Reaktoriaus Smogikai“ puikiu puolimu šovė į priekį. SOS signalas užsižiebė „Kažkur matytiems“, kurie kovojo iš paskutiniųjų, bet galiausiai tik sušvelnino rezultatą po įdomios kovos.

„Reaktoriaus Smogikams“ 21 tašką pelnė ir 16 kamuolių atkovojo Linas Valatkevičius (0/8 trit.), 19 pridėjo Viktoras Azarkovas, 12 – Ignas Jackūnas (9 atk. kam.).

„Kažkur matytų“ kompanijoje ryškiausi buvo Jonas Elvikis (26 tšk.), Janas Jurgo (15 tšk., 14 atk. kam.), Jonas Mikelkevičius (14 tšk., 9 atk. kam.).