Karštas ir dramatiškas Smuklės lygos atkrintamųjų startas!

Karštas ir dramatiškas Smuklės lygos atkrintamųjų startas! 76

Smuklės lygoje prasidėjo ilgai visų lauktos ir brandintos it geriausias vynas atkrintamųjų kovos. Visos komandos spėjo sužaisti po vienerias ketvirtfinalio rungtynes. Serija, primename pamiršusiems, čia vyksta iki dviejų pergalių.

„Kažkur matyti“ pateikė staigmenėlę ir svečiuose 80:78 (10:19, 32:17, 15:19, 23:23) palaužė „Laimę-Laimę“.

Kokios įdomios, kokios permainingos rungtynės čia buvo! Oho! „Laimė-Laimė“ pabandė valdyti rungtynes pirmame kėlinyje, vėliau užleido į priekį „Kažkur matytus“, o ketvirtajame kėlinyje vėl bandė primesti savo sąlygas.

Įpusėjus kėliniui ji pirmavo 74:61, bet darbo ėmėsi Tadas Juodsnukis ir Haris Zenkovas, prisidėjo ir Jonas Mikelkevičius, tad žaibiškai skirtumas ištirpo – 72:74.

Dar likus pusantros minutės „Kažkur matyti“ atsiliko 76:78, bet tada Gedas Saročka sumetė baudas, „Laimė-Laimė“ visiškai strigo puolime, o Arūno Barono ir T.Juodsnukio baudų metimai įtvirtino pergalę svečiams.

„Kažkur matytiems“ 28 taškus pelnė ir 15 kamuolių atkovojo J.Mikelkevičius, 16 pridėjo T.Juodsnukis (9 atk. kam.), 12 – Petras Daunys, po 9 – H.Zenkovas (9 kld.) ir A.Baronas.

„Laimei-Laimei“ 19 taškų surinko Ričardas Nacius, po 12 – Justas Urmanavičius ir Andrejus Kovalevskij (12 atk. kam.), 11 – Andrius Juknevičius.

Nenustebino

GEALAN, kaip ir buvo galima tikėtis, namie 104:78 (29:16, 28:28, 26:17, 21:27) sutriuškino „Kumštį“.

Čia GEALAN visiškai dominavo ir dėl nugalėtojų klausimų nebuvo nuo pat antro kėlinio.

GEALAN 28 taškus pridėjo, 8 rezultatyvius perdavimus atliko ir 8 pražangas išprovokavo Dainius Novickas, 17 pelnė Vidas Braziulis, 15 – Tomas Lukoševičius, 13 – Mantas Kazlauskas.

„Kumščiui“ 36 taškus pelnė Lukas Poniškaitis, 17 – Rokas Anuškevičius, 11 – Domantas Žičkus.

Palaužė

„Žaibas“ taip pat šiek tiek nustebino bei palaužė „Švyturį GO“ – 86:83 (19:21, 19:24, 25:17, 23:21).

Čia jau rezultatas svyravo neįtikėtinai – tikra ketvirtfinalio drama, verta dėmesio!

Dar likus 48 sekundėms „Švyturys“ buvo priekyje 82:81, bet nuo tada prasidėjo problemos. Darius Stonkus sumetė baudas, vėliau – dar dvi, o šeimininkų taškų sąskaita nesipildė. „Užsidegė“ SOS ženkliukas – reikėjo kažką daryti.

Likusios buvo tik 22 sekundės, Juozas Skara lengvų taškų šansų neišnaudojo, tad tai padidino viltį „Švyturiui“. Vitalijus Versockas stojo mesti gyvybiškai svarbių metimų: pirmą prametė, antrą pataikė – 83:85. Atsakymą paruošė ir D.Stonkus, o finalinis Jorio Kepežinsko tritaškis tikslo nepasiekė.

„Žaibui“ 42 taškus surinko Darius Stonkus (9 atk. kam.), 21 – Gytis Sušinskas (9 atk. kam., 8 rez. perd.), 11 – Gustas Muzikevičius.

„Švyturiui GO“ 30 taškų pelnė Paulius Joneliūnas (14 atk. kam.), 16 – Vitalijus Versockas, 14 – Tadas Markilevičius.

Dramatiškai

Na, ir paskutiniame ketvirtfinalyje „Materialistė“ sugebėjo 77:74 (18:29, 21:16, 19:16, 19:13) nugalėti „Reaktoriaus Smogikus“.

Čia viskas irgi klostėsi labai įdomiai. „Reaktoriaus smogikai“ pirmavo visas rungtynes, iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios. Dar trečio ketvirčio viduryje skirtumas siekė 13 taškų ir nuo čia viskas apsivertė.

„Materialistė“ sugebėjo dvigubai sumažinti atsilikimą (48:55), vėliau jis siekė jau tik 4 taškus (54:58), o Igno Juškevičiaus dėka  „Materialistė“ dar priartėjo. Būtent jis ir persvėrė rezultatą ir paskutinis ketvirtis buvo karštas kaip liepsna.

Taškas po taško komandos pildė sąskaitas, o likus 42 sekundėms Linas Vitkauskas pataikė svarbų dvitaškį – 74:73. Tačiau tuo pačiu atsakė ir Aurimas Sirvydis, Eduardas Rogačiov tikslus nebuvo, o Darius Dudėnas tik įtvirtino „Materialistės“ pergalę.

„Materialistei“ 22 taškus pridėjo (17 atk. kam.) I.Juškevičius, 16 – Edvinas Ruzgas, 13 – D.Dudėnas, 10 – Dominykas Gružinskas.

„Reaktoriaus Smogikams“ 24 taškus pelnė E.Rogačiov (9 atk. kam.), 12 – Linas Valatkevičius, 12 – Tomas Grynauskas, 11 – L.Vitkauskas.