„Judėk, Vilniau“ reikia Jūsų pagalbos!

„Judėk, Vilniau“ reikia Jūsų pagalbos! 113

SKL ir SKM bendruomenė LABAI PRAŠO jūsų nedidukės pagalbos, nes rinkimams besiruošiantis ir sportininkus vienijantis komitetas „Judėk, Vilniau“ per dvi savaites turi surinkti ne mažiau kaip 1720 parašų.

Gerbiame jūsų visų asmeninius įsitikinimus, nuomones, visi turime skirtingus matymus bei pažiūras, prielankumą vienoms ar kitoms politinėms partijoms ar judėjimams ir tai tikrai yra puiku, nes Vilnius visada pasižymėjo pagarba demokratinėms vertybėms, skirtingoms nuomonėms ir saviraiškos laisvei.

Sąrašo parėmimas, tai nėra balsavimas. Jūs balsuosite taip kaip manysite esant teisinga bei esant reikalinga kovo 3 d., o dabar prašome tik suteikti teisę dalyvauti rinkimuose visuomeniniam komitetui „Judėk, Vilniau“.

Taip pat galite pasirašyti ir už kitus sąrašus.

Už visuomeninio komiteto sąrašą galima pasirašyti internete. Tam sugaišite vos pora minučių ir tikrai tai labai paprasta (tik reikia turėti el.bankininkystės prisijungimus).

Čia yra nuoroda, kuri jus nukreips tiesiai į mūsų judėjimo sąrašą:

https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-kandidatu-iskelimo-paremimas/-/pasirasymas/9260?fbclid=IwAR3keYUAAwrVv0MYnlsXi5ubKYwB


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti