Informacija apie artėjantį „Smuklės lygos“ sezoną ir atidarymo vakarą

Informacija apie artėjantį „Smuklės lygos“ sezoną ir atidarymo vakarą 186

Šie metai - ypatingi. Nuo pat pavasario pilni iššūkių ir naujovių. Iššūkius kol kas palikime nuošalyje ir pradėkime nuo vasarą įvykusių pokyčių.

Viena tokių - VšĮ „Sostinės krepšinio lyga“ perėmė tiek „Vilniaus lygos“, tiek „Smuklės lygos“ organizacinius reikalus!

Praeitame sezone abejose lygose varžėsi po 7 komandas. Tad buvo priimtas sprendimas sujungti turnyrus ir viską organizuoti SMUKLĖS LYGOS vardu.

Šiame sezone norą dalyvauti pagrindiniame turnyre pareiškė 10 komandų, dar 10 kolektyvų varžysis 35+ turnyre, o 5-6 kovos dėl naujai įsteigtos 45+ taurės. Turnyrus planuojame pradėti lapkričio pradžioje.

Primename, kad dar nesulaukėme visų dalyvių paraiškų, tad laukiame jų iki šios savaitės pabaigos, t.y. iki spalio 25 d. Paraiškoje būtinai nurodykite ar turėsite savo salę, jeigu neturite – ne bėda, nes lyga suteiks galimybę visas rungtynes žaisti Ekinstos arenoje!

O dabar linksmiausia ir svarbausia dalis - artėjančio „Smuklės lygos“ sezono naujoves ir staigmenas pristatysime jau kitą savaitę, t.y. spalio 28 d., trečiadienį, 18 val. „Untold Grill Stories“ bare, kur taip pat bus apdovanotos stipriausios, praėjusio 2019-2020 m. sezono „Smuklės lygos“ komandos!

Tad galąskite ginklus ir ruoškitės intriguojančioms 21-ojo „Smuklės lygos“ sezono kovoms!


‹ atgal
riesutu sivestas Smuklės lyga © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti