Galingas pareiškimas: pirmajame sezono mače – fantastiškai pagerinti I.Juškevičiaus rekordai

Galingas pareiškimas: pirmajame sezono mače – fantastiškai pagerinti I.Juškevičiaus rekordai 143

Kur buvus, kur nebuvus antroji lygos aktualijų apžvalga – vėl čia. Kurgi neskubėsime pranešti naujienų, kai jos – tokios ypatingos!

Sezonas Smuklės lygoje vos spėjo prasidėti, o kai kurie žaidėjai nuo pat pradžių yra užsidegę taip, kad gerina savo asmeninius rekordus, kurdami tiesiog fantastinius pasirodymus.

Kas tai padarė?

Ogi „Materialistės“ lyderis Ignas Juškevičius.

Jo atstovaujama komanda 98:82 nugalėjo „Festimą“, o Ignas gerino vieną savo rekordą po kito.

Žaidęs be keitimų I.Juškevičius pelnė 32 taškus (12/21 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo net 21 kamuolį, atliko 3 perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles bei surinko net 45 naudingumo balus.

Ignui tai rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros mačas, jis taip pat atkovojo daugiausiai kamuolių per karjerą SL čempionate. Kosmosas, Ignai!

Prieš tai rezultatyviausi I.Juškevičiaus SL sužaisti mačai buvo prieš „Kažkur matytus“ ir „Žaibą“, kai jis pelnė po 28 taškus. Prieš tą patį „Žaibą“ jis buvo surinkęs 43 naudingumo balus praeitų metų vasarį.

Tiesa, iki visos lygos rekordų, kurie priklauso Dainiui Novickui (57 tšk., 25 atk. kam., 66 n.b.), Ignui dar yra kur stiebtis. Bet sezonas tik prasideda, ar ne? Tokiais tempais net nežinome, ko tikėtis. 

Grįžtant prie mačo, jame prie čempionų pergalės 26 taškus taip pat pridėjo Edvinas Ruzgas, po 13 – Rokas Eimutis ir Edvinas Slapšys. „Festimai“ 20 taškų pelnė Edmundas Darius Gūžė, 19 – Donatas Klikevičius, Artūro Karapetian sąskaitoje – dvigubas dublis (14 tšk., 10 atk. kam.).

„Materialistė“ sužaidė ir dar vieną mačą, kuriame patyrė ir pirmą sezono nesėkmę – 71:78 nusileido „Žaibui“. Šįkart I.Juškevičius savo klubui nepadėjo. Gal tai ir buvo kluptelėjimo priežastis?

Pergalę „Žaibui“ atnešė solidi pabaiga: pirmaujant 64:63 buvo surengtas spurtas 7:0, o į varžovų metimus vėliau atsakė Gytis Sušinskas ir Martynas Atas.

„Žaibe“ vienas herojų buvo G.Sušinskas, surinkęs trigubą dublį. Bravo – 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų.

Taip pat 15 taškų pelnė Žygimantas Gečas, 14 – Mantas Pocius (9 atk. kam.). „Materialistę“ į priekį vedė 22 taškus sumetęs Dominykas Gružinskas, 19 pridėjo Edvinas Slapšys.

O baigiant apie Igną, vyrai, matote, kokia rimta chebra šį sezoną čia susirinkusi. Tebūnie jums tai motyvacija ne tik siekti pergalių, bet ir surengti dar galingesnius pasirodymus!


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti