Finalo ketvertas – be staigmenų: jame kausis favoritėmis buvusios komandos

Finalo ketvertas – be staigmenų: jame kausis favoritėmis buvusios komandos 131

Smuklės lygos ketvirtfinalio serijoje daug intrigos nebuvo – čia į pusfinalius žengė favoritėmis buvusios ekipos.

Jau anksčiau buvo aišku, kad viename pusfinalių susikaus „Reaktoriaus smogikai“ ir „Žaibas“, o dabar paaiškėjo, kad į kitą pateko GEALAN bei „Materialistė“.

GEALAN seriją pradėjusi buvo gana tvirtai, o antrajame mūšyje „Kumštį“ įveikė dar užtikrinčiau – 109:78.

Čia šansų „Kumštis“ neturėjo visiškai ir jau pirmoje mačo dalyje buvo triuškinamas.

Prie pergalės 30 taškų pridėjo Vidas Braziulis, 26 – Mantas Kazlauskas, 19 – Ramūnas Viščinis.

Dainius Novickas žaidė be keitimų ir surinko fantastinį trigubą dublį – 18 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 17 rezultatyvių perdavimų.

„Kumščiui“ 15 taškų pridėjo Paulius Zdanavičius (10 atk. kam., 7 rez. perd.), po 14 – Tomas Šilingis ir Rokas Anuškevičius (11 atk. kam.), 12 – Karolis Čepukas ir Dainius Kazlauskas.

Sieks apginti titulą

Praėjusių metų čempionė „Materialistė“ taip pat nematė didelio vargo: jei pirmiausiai „Kažkur matytus“ nugalėjo 90:69, tai vėliau sutriuškino su kaupu 118:79.

Pirmajame mače „Kažkur matytiems“ koją stipriai kišo tritaškių taiklumas (6/26), o antrajame buvo stipriai pralaimėta kova po krepšiu (25 prieš 46 atk. kam.). O kur dar 21 klaida.

NUOTRAUKOS

Pirmame susitikime „Materialistę“ į priekį vedė po 27 taškus pelnę Edvinas Ruzgas ir Ignas Juškevičius, 13 pridėjo Tomas Zaleckas. Antrajame susitikime ryškiausi buvo I.Juškevičius (28 tšk., 13 atk. kam.), Nerijus Jozonis (22 tšk.) ir E.Ruzgas (18 tšk., 0/7 trit.).

„Kažkur matytų“ gretose išsiskyrė Jonas Mikelkevičius (20 tšk., 9 atk. kam.), Petras Daunys (14 tšk.), Žygimantas Gečas (13 tšk.). Antrame susitikime prie J.Mikelkevičiaus (16 tšk.) rezultatyviausių gretose prisijungė Janas Jurgo (21 tšk.), Tomas Černeckis (14 tšk.), Haris Zenkovas (13 tšk.).

Tad visi ketvirtfinaliai baigėsi rezultatais 2:0, o dabar belieka laukti finalo ketverto. Primename, kad jis vyks balandžio 26–27 dienomis.


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti