Filmo vertas scenarijus, nekasdieniai tritaškiai ir D.Stonkaus benefisas

Filmo vertas scenarijus, nekasdieniai tritaškiai ir D.Stonkaus benefisas 49

Jau visos komandos Smuklės lygoje įveikė pirmąjį reguliaraus sezono ratą. Su kuo ir sveikiname – tikimės, kad dabar esate dar kovingiau nusiteikę ir pasiryžę iškovoti kuo daugiau pergalių!

Praėjusią savaitę „Skrisk.lt – Gaugai“ (2/8) sužaidė du susitikimus. Pirmajame pavyko iškovoti retą šio sezono pergalę – 70:67 (11:17, 25:14, 16:20, 18:26) buvo įveikta „Laimė – Laimė“ (6/4).

Oi, koks permainingas čia mačas buvo! Pirmajame kėlinyje situaciją valdė „Laimė – Laimė“, vėliau iniciatyvą perėmė „Skrisk.lt – Gaugai“, o viskas galiausiai sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Dar likus mažiau nei 4 minutėms svečiai pirmavo 67:60, bet šeimininkai atsako spurtu 10:0, apšaudė tolimais metimais ir šventė pergalę. Tikra šventė „Skrisk.lt – Gaugų“ kieme.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Gasparas Kazlauskas, 16 įmetė ir net 22 kamuolių sugriebė Pauliaus Kavaliauskas (Ohoho), 13 taškų surinko Giedrius Ruškys.

Pralaimėjusiems 16 taškų pridėjo Martynas Striūkas, 14 – Paulius Vroblevičius, 13 – Andrejus Kovalevskij (11 atk. kam.).

Kitame mače pergalės iškovoti nepavyko. Teko svečiuose 61:80 (11:21, 18:20, 19:22, 13:17) turėjo pripažinti „Reaktoriaus Smogikų“ (5/4) pranašumą.

„Reaktoriaus Smogikai“ užtikrintai startavo ir visų rungtynių metu lyg kovojo su šūkiu „Mes tikrai laimėsim“! Tas kovingumas atsipirko ir garantavo pergalę.

Komandų taiklumas skyrėsi kardinaliai, o „Reaktoriaus Smogikai“ metė net 32 baudų metimus (pataikė 22), kol varžovai – 18 (pataikė 11).

„Reaktoriaus Smogikams“ 20 taškų surinko Linas Vitkauskas (8 atk. kam.), po 17 – Linas Valatkevičius ir Eduardas Rogačiov, 14 – Viktoras Asačiovas.

„Skrisk.lt – Gaugams“ 30 taškų pelnė Vaidas Bendikas, 10 – Tomas Petravičius.

Kaipgi be laimės?

Jau kalbėjome apie „Laimės – Laimės“ mačą, kuris, tiesą sakant, labai daug laimės neatnešė. Bet kaipgi be jos? Pergalę pasiekti taip pat pavyko.

Atsigriebti pavyko prieš „Materialistę“ (3/6), kuri namuose buvo nugalėta 96:92 (17:22, 29:23, 22:23, 28:24).

Bet čia drama irgi buvo lyg iš Holivudo filmo. Abi ekipos nuolat keitėsi vietomis, kuri pirmavo, ir čia taip pat atomazga paaiškėjo tik lemiamu metu. Juk kaip ir sakėme – lyg filme.

Likus pusantros minutės rezultatas buvo gražiai lygus – 88:88. Vis tik Andriaus Juknevičiaus vedami šeimininkai rezultatą persvėrė (94:90) nervų kare arba, kitaip tariant, baudų serijoje. Šioje serijoje abi ekipos parodė tvirtus nervus ir „Laimė – Laimė“ laimėjo, gavusi daugiau progų.

„Materialistė“ šiame mače pataikė vos 1 tolimą metimą iš 13, bet ką išdarinėjo „Laimė – Laimė“: ji susmeigė 15 tritaškių iš 41. Taip taip, net 41 bandymo.

Laimėjusiems 22 taškus pridėjo, 11 rezultatyvių perdavimų atliko, bet 9 kartus suklydo A.Juknevičius, apvalus dvigubas dublis – Andrejaus Kovalevskij sąskaitoje (18 tšk., 18 atk. kam.), 17 taškų surinko Laimonas Brazauskas.

„Materialistė“ turėjo neabejotiną lyderį: Darius Dudėnas pelnė 37 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

27 taškus pridėjo Aurimas Sirvydis, 15 – Šarūnas Sliesoraitis.

Kaip gi be šou?

Na, ir paskutinysis savaitės mačą, kurį būtinai aptarsime. Čia „Žaibas“ (5/3) namie 103:70 (23:16, 32:20, 22:15, 26:19) sutriuškino „Kažkur matytus“ (3/7).

Kaip bebūtų gaila pripažinti, bet „Kažkur matyti“ šansų neturėjo daug, tiksliau, greitai jų neteko. „Žaibas“ jau per du kėlinius susikrovė užtikrintą persvarą, kurią beliko išlaikyti.

Ir vėl reikėtų paminėti tolimus metimus. Kodėl? „Kažkur matyti“ nepataikė nė vieno iš 19, o „Žaibas“ sumetė 12 iš 26.

„Žaibo“ gretose įspūdingų pasirodymų buvo galima išvysti net kelis.

Štai Darius Stonkus sumetė net 45 taškus, Gytis Sušinskas surinko trigubą dublį (19 tšk., 13 atk. kam., 11 rez. perd.), 11 taškų pridėjo Vitalijus Giedrys.

„Kažkur matyti“ turėjo du vedlius: Jonas Mikelkevičius sumetė 30 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Janas Jurgo pelnė 24 taškus.