D.Pavlovskio žibėjimas: neįtikėtinai dalijęs perdavimus gerino asmeninius ir lygos rekordus 175

Deimantas Pavlovskis žaidžia nebe pirmą galingą sezoną, bet šįkart jis pranoko pats save.

Galingą trigubą dublį surinkęs GEALAN lyderis atvedė savo komandą į pergalę prieš „Švyturį GO Nealkoholinį“ – 121:95.

Pergalę GEALAN užsitikrino praktiškai per du kėlinius, po kurių jau turėjo 30 taškų pranašumą ir ramiai grįžo į aikštę po pertraukos. Staigmenų tame daug nėra, nes GEALAN (9/1) yra lygos lyderė, o „Švyturys GO Nealkoholinis“ (1/9) įsitaisė kitoje aikštės pusėje.

D.Pavlovskis šiame mače ne tik pagerino asmeninį naudingumo rekordą (49 n.b.), bet ir pasiekė visos SL visų laikų rekordą – atliko net 33 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat jo sąskaitoje – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Tuo tarpu 43 komandiniai rezultatyvūs perdavimai irgi naujas lygos aukščiausias rodiklis.

159 naudingumo balai GEALAN komandai taip pat yra pasiekimas – naujas sezono rekordas. Iki geriausio visų laikų rodiklio reikia padirbėti – 175.

Nugalėtojų gretose dviženklį taškų skaičių surinko dar penki žaidėjai: Vido Braziulio sąskaitoje – 24 taškai, Ramūno Viščinio – 30, Manto Kazlausko – 20, Einaro Beržonskio – 16 (13 atk. kam.), Mindaugo Jonušo – 12.

Be keitimų žaidę „Švyturio GO Nealkoholinio“ vyrai padarė ką galėjo: Ignas Stanislovaitis surinko 26 taškus, Vaidotas Oldenburg – 20, Arnoldas Molis – 18, Darius Vileikis 15, Remigijus Bartkus – 16.

GEALAN taip pat pergalių sąskaitą papildė dar vienu laimėjimu – 101:75 nugalėti buvo „Reaktoriaus smogikai“.

Nors varžovai ir buvo rimtesni, GEALAN jautėsi ne mažiau tvirtai. Po didžiosios pertraukos pavyko atitrūkti triuškinančiai ir „Reaktoriaus smogikams“ išrašyti vos antrą sezono pralaimėjimą.

Gali būti, kad sezonui einant į antrą pusę šis laimėjimas GEALAN ekipai bus labai svarbus, kadangi „Reaktoriaus smogikai“ yra kaimynai turnyro lentelėje.

Sunku nelaimėti, kai pataikai net 15 tritaškių iš 32.

Laimėtojams po 24 taškus pridėjo Einaras Beržonskis (11 atk. kam.) ir Dainius Novickas (14 atk. kam.), 16 – Mantas Kazlauskas, 15 – Adas Praprovas.

Pralaimėjusiems 22 taškus surinko Linas Valatkevičius, 16 – Mantas Statauskas, 12 – Marius Kazlauskas (13 atk. kam.).