D.Dudėno dominavimas lėmė naują sezono rekordą

D.Dudėno dominavimas lėmė naują sezono rekordą 152

Darius Dudėnas užkopė į rezultatyviausių Smuklės lygos Nesubrendėlių turnyro žaidėjų viršūnę.

Sužaidęs kelias įspūdingas rungtynes šiuo metu „Dėjom“ lyderis su 29,3 taško lenkia visus žaidėjus, o su 36 naudingumo balais nusileidžia tik Dainiui Novickui.

„Dėjom“ sužaidė dar dvejas rungtynes, iš kurių vienerias laimėjo – 72:66 prieš „MRU-Patriotus“, o kitas pralaimėjo – 74:85 prieš „Sporto namus“.

Pirmajame mače „Dėjom“ nors ir nedaug, bet pirmavo kone visą mačą. Likus minutei „MRU-Patriotai“ šansą dar tikrai turėjo (64:69), tačiau Marius Dunčia ir kas ne kas, bet būtent D.Dudėnas pergalę įtvirtino.

Jis iš viso pelnė 37 taškus ir taip užfiksavo šio sezono naują lygos rezultatyvumo rekordą.

Rekordas priklauso ir įmestų dvitaškių (13) bei baudų (11) skaičiui. Taip pat – išprovokuotoms pražangoms – 10. Šalia to atkovojus dar 16 kamuolių, D.Dudėno sąskaitoje buvo net 45 naudingumo balai.

Tiesa, iki jo paties asmeninių rekordų – dar toli. Darius lygiai prieš metus yra pelnęs 55 taškus ir surinkęs 67 naudingumo balus, kas iki šiol yra visų laikų Nesubrendėlių geriausi rezultatai.

Na ką, bet su tokiu žaidimu galima tikėtis gal net ir naujų rekordų?

„Dėjom“ taip pat 14 taškų surinko Vitalijus Rancovas, 9 – Stasys Buivydas. „MRU-Patriotams“ 27 pelnė Otas Majeras, 13 – Andrius Filiponas.

Kitame mače „Sporto namai“ pasiekė pirmą laimėjimą, atitrūkę paskutiniame kėlinyje ir per 10 minučių 3 taškų deficitą pavertę 14 taškų „pliusu“.

Čia D.Dudėnas jau pelnė 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

Prie pergalės 27 taškus pridėjo, 10 kamuolių atkovojo ir 8 rez. perdavimus atliko Eligijus Redeckas, po 17 taškų surinko Žydrūnas Stankus su Rolandu Matuliu (5/6 trit.). Pralaimėjusiems 15 pridėjo Vitalijus Rancovas.