„Atea“ ir „Taptoonai“ metus baigė atsiplėšę nuo varžovų

„Atea“ ir „Taptoonai“ metus baigė atsiplėšę nuo varžovų 161

Sveiki visi, smukliečiai, pasitikę 2020-uosius metus! Linkime, kad jie būtų dvigubai geresni nei pernai, na, o dabar nubėgus nuo šventinio stalo, šiek tiek apie krepšinį.

Tęsiame Nesubrendėlių apžvalgą ir keliaujame prie dviejų ekipų, kurios jau yra sužaidusios nemažai mačų ir atitrūkusios nuo varžovų. Tai – visiems gerai žinomos „Atea“ ir „Taptoonų“ komandos.

„Atea“ komandai kol kas sunkumų nesukėlė niekas. Absoliučiai niekas. Sąskaitoje – jau septynios pergalės iš tiek pat galimų.

„Karka“ buvo sutriuškinta be gailesčio – 62:92. Kas prie to prisidėjo labiausiai? Kas daugiau, jei ne misteris Dainius Novickas, sugebėjęs surinkti 35 taškus ir atkovoti 15 kamuolių. Su Dariaus Buzo (22 tšk.) pagalba šansų varžovai neturėjo.

Tuo tarpu „Trakų Galvė“ metė kur kas rimtesnį iššūkį – 67:75 nusileido tik po pratęsimo.

Už išplėštą pratęsimą trakiškiai dėkoti turėtų Kęstučiui Rimui, tačiau per papildomą laiką nė vieno iššovusio žaidėjo ši komanda neturėjo. Vos vienas sukrapštytas taškelis lėmė pralaimėjimą.

K.Rimas pelnė 16 taškų (4/13 trit.), tuo tarpu geriausiai trakiškių gretose pasirodė Vitalij Podgaiskij (20 tšk., 17 atk. kam.).

„Atea“ ekipoje 19 taškų pasižymėjo Mantas Radvilas, po 17 – Vitoldas Vidžiūnas ir Vytautas Milius (23 atk. kam.).

Toks V.Miliaus atkovotų kamuolių skaičius kartu yra ir sezono SL Nesubrendėlių rekordas. Iki visų laikų rekordo trūko 4 kamuolių.

Tuo tarpu „Karka“ nubausta buvo ir kitos lygos lyderės – „Taptoonų“ komandos – 60:89.

Ji kol kas laimėjo 8 mačus iš 9 ir vienintelį pralaimėjimą patyrė prieš kolegas, minėtus anksčiau. Žinote prieš ką? Prieš „Atea“ vyrus.

„Karkoje“ vienintelis dviženklį taškų skaičių surinko Vidmantas Paulauskas, o varžovų komandiškumo pergalei lengvai pakako. Vienintelis R.Danusevičius gavo pažaisti ilgiau (29 min.), o likę žaidę apie 15–22 minutes.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į pralaimėjimų ruožą vėl įstumti buvo ir „Ereliai-78“, kurie „Taptoonams“ nusileido 53:68.

Ereliams sparnai pakirpti buvo greitai: tikslo nepasiekė nei metimai, nei po krepšiais pavyko susikurti daugiau šansų.

Giedrius Pikturna surinko 12 taškų, nors pataikė tik po 2 iš 11 dvitaškių ir tritaškių. 14 taškų pelnęs Marijus Kasteckas prametė 12 dvitaškių iš 17. Lyderystės ereliams pritrūko.

Tuo tarpu varžovams 19 taškų pridėjo Aurimas Špilauskas, 14 – Marius Taparauskas, 13 – Algirdas Navickas (13 atk. kam.), 10 – Aurimas Mileišis.

Prieš „Legendas“ paplušėti reikėjo labiau – teko žaisti vos šešiese. Dar likus 20 sekundžių komandas skyrė tik 4 taškai (69:73), bet Algirdas Navickas pataikė baudas, o likę „Legendų“ bandymai iš toli, kuriuose atliko Gediminas Jokubauskas ir Ramūnas Žabas, buvo bevaisiai – 69:75.

Prie pergalės 26 taškus pridėjo Algirdas Navickas, 18 – Vytautas Ostrauskas (10 atk. kam.), 11 – Aurelijus Savickas (9 rez. perd.). „Legendoms“ 15 pelnė Mindaugas Vilutis (17 atk. kam.), 12 – Paulius Vroblevičius.