Ar jūs pasiruošę? Startuoja 19-asis Smuklės lygos sezonas!

Ar jūs pasiruošę? Startuoja 19-asis Smuklės lygos sezonas! 96

Žinome, kad jau nekantravote, todėl pranešame jums puikią naujieną – jau šį sekmadienį duodame startą 19-ajam Smuklės lygos sezonui! Valio!

Pagrindiniame turnyre šį sezoną varžysis 7 komandos, o Nesubrendėlių (35+) – 14 ekipų.

Lyginant su praėjusiu sezonu, pagrindiniame turnyre turėsime 2 komandomis mažiau: deja, nebeišvysime „Skrisk.lt–Gaugų“ ir „Laimės-Laimės“. Beje, pastaroji komanda praėjusį sezoną žaidė turnyro finale.

Tuo tarpu Nesubrendėlių (35+) pirmenybėse dalyvių ne sumažėjo, o padidėjo – čia rungsis 14 komandų.

Prie turnyro prisijungė „Festima“, „Nemenčinės veteranai“, pagausėjo ir grėsmingųjų erelių gretos – be 78-ųjų čia rungtyniaus ir „Ereliai 75“. Tuo tarpu nebeišvysime SL kovose „Vertinimo partnerių-Ego Forte“ bei „JKP-Valios nugalėti“.

Pagrindiniame turnyre komandos reguliarųjį sezoną žais dviejų ratų sistema, o pirmąją vietą po jo užėmusi komanda žengs iškart į finalo ketvertą. 2–7 vietas užėmusios komandos žais atkrintamosiose. Ketvirtfinalyje bus žaidžiama iki dviejų pergalių, o finalo ketverte viskas spręsis viename mače.

Nesubrendėlių (35+) čempionate reguliariajame sezone kovos vyks pusantro rato sistema (ekipos po pirmo rato bus suskirstytos į pirmąjį šešetą ir likusį aštuonetą bei ten dar sužais tarpsavyje).

1–6 vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos iškart žengs į ketvirtfinalį, o prie jų prisijungs 7–8 pozicijas išsidalijusios komandos. Likusios ekipos kausis dėl Išlikimo taurės.

Atkrintamosiose čia vyks tokia pačia sistema: ketvirtfinaliai – iki dviejų pergalių, finalo ketvertas – kaunantis dėl vienos pergalės.

SL sezonas startuos jau spalio 21 dieną: pagrindiniame turnyre uždangą pakels ambicingų komandų duetas – „Kažkur matyti“ ir „Žaibas“, o Nesubrendėlių (35+) pirmenybėse gerą kovą žada „MRU-Patriotai“ bei kojas apšilsiantys „Nemenčinės veteranai“.

Laukiame jūsų su puikia energija SL kovose jau šį savaitgalį!

Visą turnyro tvarkaraštį rasite ČIA.

 


‹ atgal
Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti