2018 metų Smuklės lygos pagrindinio turnyro laureatai

2018 metų Smuklės lygos pagrindinio turnyro laureatai 111

Na ką, 2018 metais pasibaigė, tikimės, kad juos išlydėjote smagiai ir 2019-uosius pasitikote su puikia nuotaika.

Po švenčių metas kibti į darbus vėl – tęsis kovos ir Smuklės lygoje, o iki tol apžvelgsime geriausius pirmos sezono dalies žaidėjus.

Pirmiausia dėmesys – Smuklės lygai, o rytoj – ir Nesubrendėliams.

MVP

Skamba būgnai ir fanfaros – pristatome naudingiausių SL žaidėjų penketuką.

Penktojoje vietoje – „Švyturiui GO“ atstovaujantis Benas Steponėnas. Jis sužaidė trejas rungtynes, kurioje jo naudingumas siekė 29 balus. Geriausias jo mačas – prieš GEALAN: 30 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 37 n.b.

Ketvirtas – Darius Dudėnas su 29,8 n.b. Jam statistiką pasikelti leido įspūdingas pasirodymas prieš „Kumštį“, kur Darius gerino bent jau poros metų lygos rekordus. Buvo pelnyti 38 taškai, atkovoti 22 kamuoliai, atlikti 7 perdavimai ir surinkti net 65 naudingumo balai.

Trejetuką pradeda Dainius Novickas – GEALAN atstovaujanti legenda kol kas renka po 29,8 n.b. Vieno ar kelių pasirodymų išskirti čia negalime – Dainius kaip visuomet stabilus ir sunkiai palaužiamas.

Sidabras atitenka Antanui Mikūtai iš „Žaibo“ – 31,5 n.b. Jis taip pat rodo stabiliai galingą žaidimą, bet ypatingai žibėjo prieš „Materialistę“. Tada jis pelnė 28 taškus, atkovojo 20 kamuolių bei surinko 58 naudingumo balus.

Nedidele persvara naudingiausiu pirmos sezono dalies žaidėju tapo Paulius Joneliūnas („Švyturys GO“), rinkęs po 32 n.b. Nebuvo nė vienerių rungtynių, kur jis įmestų mažiau nei 20 taškų, tik viename mače Paulius žaidė 36 minutes (likusiuose – 39–40), o puiki kova dėl kamuolių leido jam turėti pavydėtiną naudingumo vidurkį.

Metų rinkikas

SL rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje pirmas penketas yra labai ryškus ir skirtumai tarp krepšininkų čia yra tik labai nedideli.

D.Dudėnas yra penktas (22,8 tšk.), P.Joneliūnas – ketvirtas (23 tšk.), D.Novickas – trečias (23,3 tšk.), Joris Kepežinskas – antras (23,8), o pirmoje vietoje įsitaisė Deimantas Pavlovskis (24,5 tšk.).

GEALAN atstovas jau beveik yra prisivijęs savo praėjusio sezono vidurkius, tik pasigesti galima būtų vieno – išprovokuotų pražangų. Skaičius nuo 5,8 krito iki 3. Pridėjus dar agresyvumo, jo skaičiai būtų dar geresni.

Metų kovotojas

Kovoje dėl kamuolių išsiskiria keturi žaidėjai. 3–4 vietas su 11,8 kam. pasidalijo Ignas Jackūnas su D.Novicku. Antroje vietoje – Antanas Mikūta (14 atk. kam.), o pirmas – ir vėl Paulius Joneliūnas (15 atk. kam.). Fantastinis Pauliaus sezonas, ar ne?

Metų dalintojas

Kamuolių dalijimesi įspūdingų pasiekimų tiek daug neužfiksavome, tačiau į geriausiųjų trejetą įsiterpė šie žaidėjai. Vitalijus Versockas (6,3 rez. perd.), Gytis Sušinskas (7 rez. perd.) bei Simas Liepinaitis (8 rez. perd.).

Simas vieno išskirtinio mačo neturėjo: visuose stabiliai gerai dalijosi kamuoliu ir prioritetą teikė ne taškams, o būtent pagalbai komandos draugams.

Metų šoklys

Blokai, blokai, blokai – tikra krepšinio puošmena. Po du per mačą vidutiniškai atlikdavo D.Dudėnas, po 2,5 – A.Mikūta, o po 2,7 – Rokas Anuškevičius. „Kumščio“ puolėjas yra varžovų siaubas po krepšiais, galintis ne tik nusiimti kamuolius, bet ir pasakyti „ne“ oponentų atakoms.

Metų vagis

Krepšinio aikštelėje vagystės yra legalios, jei tik vagiami yra kamuoliai.

Gustas Muzikevičius sugeba perimti po 3,3 kamuolio, Tomas Černeckis su 3,6 yra antras, tuo tarpu Eduard Rogačiov lyderiauja su 4,3 perimto kamuolio. Svekiname! Beje, naudingiausių žaidėjų rikiuotėje jis per plauką liko nuo geriausiųjų penketo.

Metų šalti nervai

Vienareikšmiškai ir be didelės konkurencijos geriausiu baudų metimų tapo Lukas Poniškaitis – 92 proc. Jis šį sezoną kol kas nepataikė tik 2 baudų iš 25.

Už nugaros su geru, tačiau ne tokiu įspūdingu pataikymu, jis paliko Tomą Černeckį (76 proc. – 19 iš 25) ir A.Mikūtą (74,1 proc. – 20 iš 27 ).

Metų snaiperis

Geriausio tritaškininko titulą atiduodame Joriui Kepežinskui, kuriam tolimi metimai pakluso geriausiai (43,2 proc. – 19 iš 44).

Neženkliai jam nusileido du GEALAN nariai D.Novickas (41 proc. – 16 iš 39) ir D.Pavlovskis (40,7 proc. – 11 iš 27).


‹ atgal
svetainiu kurimas Smuklės lyga © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti